Möt vårt team

Vårt team finns här för dig. Ta gärna kontakt med oss om det är något du undrar över. Vi ser fram emot att höra från dig.

Mer

Thomas Sjölin

CEO

Thomas Sjölin CEO

Hej, jag är CEO på Asendia Nordic och Benelux. Hör av dig till mig om du vill veta mer om vårt bolag eller undrar över något. thomas.sjolin@asendia.com

Mer

Jörgen Finbom

CFO

Jörgen Finbom CFO

Hej, jag är CFO på Asendia Nordic och Benelux. Hör av dig till mig om du har frågor kring ekonomi. jorgen.finbom@asendia.com

Mer

Pia Elster

Marketing Manager

Pia Elster Marketing Manager

Hej, jag är marknadschef för Asendia Nordic och Asendia Benelux. Hör gärna av dig till mig om du har frågor kring marknadsföring eller HR. pia.elster@asendia.com

Mer

Daniel Klinge

Sales Manager

Daniel Klinge Sales Manager

Hej, jag är försäljningschef på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du vill veta mer om våra produkter och tjänster. daniel.klinge@asendia.com

Mer

Carl Schaffalitzky

Operations Manager

Carl Schaffalitzky Operations Manager

Hej, jag är Operations Manager på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du har frågor gällande vår distribution eller logistik. cbs@asendia.com

Mer

Kasra Kermanshahi

Key Account Manager

Kasra Kermanshahi Key Account Manager

Hej, jag är Key Account Manager på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du vill veta mer om våra produkter och tjänster. kasra.kermanshahi@asendia.com

Mer

Jim Blomster

Customer Service

Jim Blomster Customer Service

Hej, jag arbetar med kundtjänst på Asendia Nordic. Jag hjälper dig gärna om du har frågor eller undrar över något. jim.blomster@asendia.com

Mer

Simon Kosonen

Supervisor Operations

Simon Kosonen Supervisor Operations

Hej, jag är Supervisor Operations på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du har praktiska frågor om upphämtningar eller annat rörande dina sändningar. simon.kosonen@asendia.com

Mer

Erik Jansson

Supervisor Operations

Erik Jansson Supervisor Operations

Hej, jag är Supervisor Operations på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du har praktiska frågor om upphämtningar eller annat rörande dina sändningar. erik.jansson@asendia.com

Mer

Anna Bielsten

Senior Accountant

Anna Bielsten Senior Accountant

Hej, jag är redovisningsekonom på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du har frågor gällande redovisning.anna.bielsten@asendia.com

Mer

Maren Chaves

Finance

Maren Chaves Finance

Hej, jag arbetar med leverantörsreskontran på Asendia Nordic. Hör av dig till mig om du har frågor gällande fakturor. maren.chaves@asendia.com